Uzmanlık Alanlarım

Pazarlama Yönetimi: A’dan Z’ye pazarlama ile ilgili tüm işlerde mutfağında da bulundum salonunda da. Bildiğimi zannediyorum, hatalar yaptım, kampanyalar batırdım, konuşurum. Hayatında hiç pazarlama yönetmemiş hocaların sınıflarda ders anlatmasına değil ama, konular üzerinde şu şöyledir, bu böyle yapılmalıdır diye ahkam kesmesine son derece kıl olurum. Her alanda olabilir ama satış ve pazarlamada olmaz, olmamalı.

Satış: Müşteriye değer katarım, hikaye anlatırım. Ne diyorsam onu yaparım, kandırmam. Satışçı nasıl olunur, şudur budur ahkam kesmem ama kim satışçı olmaz bilirim.

Profesyonel Eğitim: Ekşi sözlükte ”daha önce ne kötü eğitimler almışız dedirten eğitmen, nitelikli kişi” diye yazmışlar.

Takım yönetimi ve liderlik: Çalıştığım insanlar bana direk rapor etmeseler dahi her zaman seninle çalışmak harika hissettiriyor der, takip eder, kendini ait hisseder. Neden mi, ne diyorsam onu yaparım, kıçım başım oynamaz, kimseden de korkmam.

Koçluk: Kendi stilimle, kendi üslubumla temel prensipler doğrultusunda müşterilerimi hedeflerine ulaştırırım. Mantık dışı, kitap böyle diyor diye anlamsız hareketler yapmam. Yaşam ve profesyonel koçluk konusunda skorlarım olduğundan o yolları yürümüşlüğüm vardır.